ברכות לאתר ממר"י המשודרג!


כייף לפתוח שבוע חדש עם אתר חדש!!

אתר MEMRI - המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון,  אחד מהלקוחות הותיקים שלנו, עבר איתנו בחודשים האחרונים תהליך אפיון הכולל בתוכו חשיבה על קונספט עיצובי חדש וכמובן התאמה לניידים. והתוצאה לפניכם!!


מטרת השדרוג היתה להעביר את כל המידע שהיה באתר למערכת חדשה ומתקדמת יותר, מטרה נוספת היתה להנגיש את המידע לציבור הרחב ועל כן היתה חשיבות רבה להתאמתו לניידים. במהלך האפיון הוחלט להשאר עם המיתוג הקיים ולשמור על הצבעוניות המוכרת של ממר"י. כמו כן, שמנו דגש על נוחות הקריאה, דאגנו ליצור מרווחים נכונים בין כתבה לכתבה, חילקנו לנושאים ותגיות את המאמרים הרבים, כדי ליצור מיקוד ונוחות לטובת חיפוש המידע. האתר אמנם מכיל מידע רב, אבל ניסינו לא ליצור עומס על הקורא, שיהיה לו נעים ומזמין לגלוש באתר. 

מוזמנים להתרשם! כתובת האתר: http://www.memri.org.il


קצת על ממר"י *:
ממרי הוא מכון עצמאי ללא מטרות רווח לחקר תקשורת המזרח התיכון.
המכון נוסד בשנת 1998 במטרה ללמוד מקרוב על המתרחש בעולם הערבי ולהציג לציבור, בארץ ובעולם, אינפורמציה עדכנית ומקיפה ממקורות ראשוניים על הנעשה בו.

חוקרי המכון עוקבים באופן שוטף אחר התקשורת הערבית, הפרסית, התורכית, אורדו ופשטו, בנושאים פוליטיים, אידאולוגיים, חברתיים, דתיים וכלכליים; מאזינים לנאמר בדרשות יום השישי במסגדים, וכן בוחנים את ספרי הלימוד במדינות המזה"ת.

החומר מתורגם לעברית, אנגלית, צרפתית, גרמנית, ספרדית, איטלקית, ויפנית. כמו כן מקיים המכון מעקב שוטף אחרי ערוצי טלוויזיה במדינות ערב במטרה להפיץ חומר מתורגם ממקורות ויזואליים בזמן אמת. המרכז של המכון נמצא בוושינגטון ולו סניפים בירושלים, מונטריאול, טוקיו, שנגחאי, ניו דלהי, קאבול, אסלאמבאד, ורשה, ברלין, רומא, לונדון ופאריס.

בסניף בירושלים מקיים המכון בימת עיון חודשית פתוחה לדיון בסוגיות שעל סדר היום הציבורי בארץ. במעקב שלנו אחר התקשורת המזרח תיכונית אנחנו מבקשים להכיר את העולם הערבי-הפנימי על היבטיו התרבותיים, החברתיים והאידאולוגיים באמצעות גישור על פערי השפות.

אנו סבורים כי כדי להכיר את השכנים יש להבין את עמדות המנהיגים הערבים כפי שהן נאמרות לבני עמם ולהקשיב לא רק לדוברי המשטרים, אלא גם לגורמים ולאישים ליברליים הנאבקים למען חירות ודמוקרטיה. הפעילות של ממרי נועדה להכשיר את הקרקע להידברות כנה ואמתית בין העמים.

הצגת תמונה אמינה ורחבה של המציאות תוכל לסייע בהנחת יסודות לשלום יציב בין ישראל לבין העם הפלסטיני והעולם הערבי.

* נלקח מתוך האתר, עמוד "מי אנחנו".


חידושים ועדכונים

לוח מודעות אלקטרוני של מעוף+,  על קיר, בלובי, במשרד, באולם וגם במובייל
19
יוני

לוח מודעות אלקטרוני של מעוף+, על קיר, בלובי, במשרד, באולם וגם במובייל

עבודה קלה ותוצאות מעולות בעיצוב כותרת עליונה של האתר במערכת מעוף+
19
יוני

עבודה קלה ותוצאות מעולות בעיצוב כותרת עליונה של האתר במערכת מעוף+

לא צריך להיות מומחה לפוטושופ על מנת לנהל את הכותרת של האתר, מספיק כמה תמונות טובות וכמה קליקים! תנסו...

רביבים, אתר נוח יפה ושימושי לחברים ולמוסדות המשק
19
יוני

רביבים, אתר נוח יפה ושימושי לחברים ולמוסדות המשק

לא עומדים במקום: אתר ארגוני מעוף+ מערכת מידע ותקשורת החדישה בישראל!
8
יוני

לא עומדים במקום: אתר ארגוני מעוף+ מערכת מידע ותקשורת החדישה בישראל!

עד היום, בניית אתרים הייתה סטאטית. בונים אתר לפי מה שמקובל באותו זמן נתון, מעצבים, מסדרים, מפתחים וע...